Shopcamp

Na konferenci Shopcamp jsme přistáli s přednáškou Čísla neříkají celý příběh, pochopte své zákazníky díky online focus group. Data vám řeknou, jak často a v jakém množství u vás lidé nakupují, neřeknou vám ale už proč nebo zda by mohli nakupovat víc. Přitom hlubší pochopení vašich (potenciálních) zákazníků a odpovědi na otázky typu „proč“ vám umožní růst. Představili jsme výzkumnou metodu online focus group a na příkladu zákaznické segmentace pro ZOOT jsme ukázali, kde má kvalitativní výzkum své místo vedle dotazníků.

Podívejte se na přednášku!

  

Zajímá vás téma online focus group (OFG)? Zaostřete na tyto zdroje

Případovka: ZOOT a segmentace zákazníků

Připomeňte si případovku, kterou jsme prezentovali v přednášce. Dozvíte se, které všechny metody jsme použili pro rozdělení zákazníků ZOOTu podle toho, jaký mají vztah k módě.

Případovka: Kokoza a jak změnit chování lidí

Pro Kokozu jsme realizovali online focus group a segmentaci cílové skupiny za účelem pochopit, co přiměje lidi začít třídit bioodpad. Na naše výzkumy pak navazovala kampaň s ambasadory.

Vzdělávací seriál o metodě a realizaci OFG

Sepsali jsme pro vás sérii návodných článků, abyste zvládli sami využít OFG metodu pro svůj výzkum. Dozvíte se tak, jak vytvořit zadání i scénář, kde rekrutovat respondenty nebo jak diskuzi moderovat a vyhodnotit.

Výzkum metodou OFG od nás pro vás

Podívejte se, jak bychom postupovali, kdybyste poptali realizaci tohoto výzkumu u nás. Na této stránce se krom přínosů, dozvíte i to, na kolik vás tento typ výzkumu přijde peněz.

Pronájem aplikace Nautie pro uspořádání vlastní OFG

Podívejte se, co všechno náš nástroj umí, kde vám ulehčí práci na správě respondentů, kde při moderování a kde při vyhodnocování. Pronájem na jednorázový výzkum vás vyjde na 5 000 Kč. 

Napište nám

Probereme, zda a jaký výzkum vás posune správným směrem

Možná vás čeká strategické rozhodnutí a chybí vám důležité odpovědi. Hledání řešení bude vždy jednodušší, pokud budete znát potřeby i obavy vašich zákazníků.